Cserediák program

Nálunk jártak a holland diákok

2019. november 16-22-ig cserediák program keretében vendégül láttunk diákokat a hollandiai Eindhoven városából. Az itt töltött egy hét alatt bemutattuk Budapest nevezetességeit, többek között voltunk a Parlamentben, barangoltunk az Állatkertben, kincskeresésen vettünk részt. A gödöllői kastélyban sok mindent megtudhattunk Sissiről, jártunk a Karácsonyházban, de a modern technika segítségével geocachingeltünk is. Egy vidám, táncos est keretében búcsúztunk újdonsült barátainktól. A reptéren könnyes búcsút vettünk a 17 diák és 2 tanár alkotta csoporttól, és számoljuk vissza a napokat, hogy márciusban mi is utazhassunk a sajtok, fapapucsok hazájába, és kipróbálhassuk az igazi holland életvitelt.
A program szervezője, felelőse: Fehér-Stróber Katalin, angol nyelvtanár